top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕВІРИЛА УМОВИ УТРИМАННЯ ЗАСУДЖЕНИХ У МАНЕВИЦЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ. Фоторепорт


Вчора під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у виправній колонії №42. Причиною такого візиту став лист на ім’я нардепа, який надійшов від Уповноваженого з прав людини та громадської організації «Україна без тортур». У листі йдеться, що під час візиту були виявлені порушення норм національного законодавства та недотримання міжнародних стандартів у сфері поводження з в’язнями.

Камери штрафних приміщень та дільниці слідчого ізолятору не забезпечені належним природним та штучним освітленням, у них відчувається задуха, відсутня припливно-витяжна вентиляція. Через невеликий розмір та надмірну загратованість вікон бракує свіжого повітря, стіни та стелі вкриті пліснявою. Засуджені, які утримуються в СІЗО змушені вживати воду із централізованої водопровідної мережі через відсутність бачків з питною водою.
Засуджені, які перебувають в ДІЗО, ПКТ, а також в секторі максимального рівня безпеки, не мають можливості працювати, оскільки в установі відсутні відповідні приміщення. Це унеможливлює оцінку ступеня виправлення таких засуджених

Ірина Констанкевич під час візиту до виправного закладу поспілкувалася з керівництвом, побувала у корпусі де утримуються ув’язнені, слідчому ізоляторі, до якого були найбільші зауваження.

Парламентар зауважила, що вказані порушення були усунені, поспілкувалася з ув’язненими, які не мають нарікань на умови утримання.

Побувала нардеп і на виробничій зоні, де відбувається трудова реабілітація засуджених. Головне зауваження, щодо перенесення місця розташування СІЗО не в силах керівництва колонії, тож будуть проведені відповідні консультації з Міністерством юстиції. Було обговорено і питання законодавчого характеру, зокрема внесення змін до існуючого законодавства.

«За результатами візиту можу констатувати, що основні недоліки вказані в листі громадської організації «Україна без тортур» виправлені, частина у процесі виконання, спілкуючись з ув’язненими будь-яких нарікань на неприпустимі умови перебування не надходило», - констатувала Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commenti


bottom of page