ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕДАЛА СІЛЬСЬКИМ ПОШТАРЯМ НОВЕНЬКІ ВЕЛОСИПЕДИ


Листонош почуто. Вчора за ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич та за підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» поштарі сільського відділення, що у селі Граддя Маневицького району отримали новенькі велосипеди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ОБУРЕНА СТАВЛЕННЯМ ДО ПРАЦІВНИКІВ НА «УКРПОШТІ»

Працівниця поштового відділення Уляна Засєкіна не приховує радощів, розповідає, що їй доводилось обходити пішки 15 кілометрів, та ще й тягати за собою дві величезні сумки. Жінка переконана, що працювати їй стане легше.


Передісторією цього став візит народного депутата до Маневицького району. Тоді Ірина Констанкевич завідала до місцевого відділення Укрпошти, адже не з чуток знає про проблеми поштарів. Листоноші нарікають, що працюють на 0, 85 ставки, тож не отримують навіть мінімальної заробітної плати та ще й до всього десятки кілометрів бездоріжжя.

Ірина Констанкевич тоді зауважила, що сільські листоноші не залишаться без уваги і допомога не змусила себе довго чекати.

Місцеві листоноші розповідають, що зараз ті, хто отримує пенсію у відділеннях банку хочуть повернутися назад до листонош, адже не в змозі добратися і скористатися банкоматом.

«Ми бабусям всі купюри окремо розкладаємо, а інколи треба підтримувати руку аби вона розписалася, що вона в тому банкоматі тямить», - обурюються працівниці Укрпошти.

Ірина Констанкевич відзначила, що «Укрпошта» повинна зберігати свою соціальну функцію, важливу для мільйонів сільських жителів, адже кожен село базується на кількох точках – ФАПу, школі, церкві та пошті.

Також завдяки неодноразовим зверненням нардепа до директора «Укрпошти» та Кабінету Міністрів вдалося зберегти всі поштові відділення на 23 виборчому окрузі, Ірина Констанкевич і надалі відстоюватиме інтереси своїх виборців.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook