top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕКОНАНА, ЩО ВСІ НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПОВИННІ ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ


Сьогодні в рамках робочого візиту народний депутат Ірина Констанкевич завітала і у село Залісоче, що у Ківерцівському районі. Маленька, але дружня громада зустрічає нардепа в приміщенні місцевої школи.


Ірина Констанкевич прозвітувалася про зроблену роботу, а це десятки законопроектів, сотні депутатських запитів, понад 40 мільйонів гривень було залучено нардепом на округ, а це суттєва допомога школам, лікарням, будинкам культури.

«На моє глибоке переконання, всі народні депутати повинні звітуватися перед людьми, прийти і розповісти, що вони зробили за свою каденцію, бо якщо нічого, то їм там не місце», - переконана Ірина Констанкевич.


Директор місцевої школи Світлана Збирун просила допомоги в нардепа на облаштування фасаду школи. Ірина Констанкевич пообіцяла посприяти у вирішенні питання.

Також селян турбує і питання бездоріжжя у селі Гор’янівка.

«Гроші на дороги ділить обласна державна адміністрації, ми підготували свої пропозиції, однак вони не були враховані, однак ми на цьому не зупиняємось і працюємо далі», - розповіла Ірина Констанкевич.

Традиційно, педагогів хвилювало й питання реалізації проекту «Нової української школи», бо за розрахунками на реалізацію проекту для одного класу виділять 7 тисяч гривень, а повна вартість класу вартує 170 тисяч гривень.

Натомість батьки дякували депутату за організацію поїздки дітей до Верховної Ради та реалізацію конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці», а голові Волинської обласної ради за прекрасну можливість відпочинку для обдарованих дітей у таборі «Буковель».Comments


bottom of page