ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА В ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОМУ ЦЕНТРІ У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ


П'ятеро спеціалістів надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в «Інклюзивно-ресурсному центрі» Камінь-Каширської районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗЕМЕЛЬНІ ОБОРУДКИ НА КАМІНЬ-КАШИРЩИНІ»: СЕЛЯН ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ ЗЕМЕЛЬ ПАЙОВОГО ФОНДУ ТА ПАСОВИСЬК

Мета та предмет діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної ) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Ці послуги надають двоє практичних психологів, двоє вчителів-логопедів та олігофренопедагог.

Психолого-педагогічна допомога спрямована на:

  • соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами, розвиток їх самостійності та відповідних компетенцій;

  • формування компенсаційних способів діяльності як важливої умови підготовки дітей з особливими освітніми потребами до навчання в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти;

  • розвиток навичок саморегуляції та саморозвитку дітей з урахуванням наявних знань, умінь і навичок комунікативної діяльності, становлення особистості.

Таку допомогу здійснюють проводячи індивідуальні та групові заняття з дітьми.

Під час нещодавнього візиту до Камінь-Каширського району сюди завітала народний депутат України Ірина Констанкевич разом із головами Камінь-Каширської РДА Валерієм Дунайчуком та районної ради Віктором Сусом оглянули навчальні кімнати, поспілкувались з викладачами та дітками.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Пась, розповів, що  до них їдуть діти з усього району

ІРЦ розташований на базі відділу освіти райдержадміністрації. Приміщення центру оснащені сучасними меблями та комп’ютерною технікою. Це створює комфортні умови для навчання та соціальної адаптації дітей. Загалом на облаштування ІРЦ спрямовано 185 тис. грн. державних коштів.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook