ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА ОДНОМУ З НАЙУСПІШНІШИХ ТВАРИННИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ


На волинському підприємстві «Баффало», де вирощують м’ясні породи корів, худобу випасають так званим безприв’язним способом – тварини цілорічно пасуться в полі, ночуючи при цьому в польових кошарах з земляною долівкою. 


Без перебільшення можна сказати, що сьогодні це одне з найпотужніших підприємств не лише Волині, але й України. Нині на підприємстві 4200 голів великої рогатої худоби, що є основним видом доходу підприємства.

Виконавчий директор підприємства Руслан Паш’ян розповідає, що господарство спеціалізується на розведенні племінних порід м’ясних ВРХ таких як «Лімузин», «Шеролє», «Абердін». Своєю гордістю тут вважають породу «Герефорд», що є єдиною в Україні.


Сьогодні такого роду підприємства є важливими для місцевого бюджету, адже це додаткові кошти, робочі місця та соціальна підтримка.

Ірина Констанкевич зауважила, що це господарство європейського зразка порівнявши його з Польщею, де саме такі підприємства є локомотивами розвитку сільських громад.


У «Баффало» вже досягли вражаючих результатів, а у прирості це 1,5 кілограма однієї особини на добу, однак на досягнутому зупинятися не збираються.

Ірина Констанкевич оглянула фермерське господарство і була задоволена результатом, адже це приклад того, як розвивати економіку України.

«Побачивши такий результат роботи, хочеться допомагати таким підприємствам, адже тут не чекають допомоги від когось, а займаються господарством, створюють робочі місця, словом роблять все, для розвитку економіки України», - зауважила Ірина Констанкевич.