top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА ПІДПРИЄМСТВІ З ПЕРЕРОБКИ ЯГІД ТА ГРИБІВ


На волинському Поліссі розпочався ягідний сезон, тому в місцевому лісі можна зустріти і старого, і малого, адже це чи не єдиний заробіток селян. Однак, за свою працю селяни отримують мізер, адже змушені «здавати» свій продукт за мізер. Це не стосується Маневицького району, адже тут успішно працює підприємство із заготівлі та переробки ягід та грибів «Екома».

Під час нещодавнього візиту до Маневицького району сюди завітала народний депутат Ірина Констанкевич, зустрілася з керівництвом та колективом, оглянула виробництво.

У ході зустрічі з нардепом були обговорені важливі законодавчі ініціативи для розвитку малого бізнесу. До слова, нещодавно директора ТзОВ “Екома” Едвінаса Дзялтуваса нагороджено в номінації «Соціально відповідальний бізнес»

Ірина Констанкевич залишилась задоволена побаченим,адже «Екома» - це сучасне виробництво з передовими технологіями та обладнанням, нові робочі місця та й врешті решт, бюджетоутворююче підприємство, яких у районних центрах так не вистачає.

«На відміну від великого, малий бізнес – більш мобільний. Через меншу кількість формальностей та погоджень він швидше реагує на вимоги ринку, оперативніше впроваджує новації, звичайно, якщо має на це певні бюджети. За такими підприємствами », - наголосила Ірина Констанкевич.

Варто зауважити, що у Верховній раді Ірина Констанкевич підтримала всі законодавчі ініціативи направлені на розвиток малого бізнесу, що й продовжуватиме робити у майбутньому парламенті.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page