top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА СВЯТІ ДИТИНСТВА У ПРИЛІСНОМУ. ФОТОРЕПОРТАЖ


Нещодавно у дошкільному навчальному закладі «Колобок», що с.Прилісне відбулося незабутнє свято –  випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

24 випускники з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Кіноальманах показав хроніку життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку до закінчення. Відбулися зустрічі із казковими героями.

Привітати випускників приїхали народний депутат Ірина Констанкевич, депутат Волинської обласної ради Іван Киричик, голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко.

«Дитинство - це початок життєвого шляху людини. Це - пора мрій і безтурботності, коли можна будувати замки з подушок, вірити в казкових героїв і у диво. Тож бажаю вам ніколи не забувати про дитячу щирість і безпосередність!», - звернулася до випускників Ірина Констанкевич.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята  у випускників дитячого садочка залишаться на все життя!

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commentaires


bottom of page