top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА СВЯТІ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ


Сьогодні для випускників НВК №1 міста Каменя-Каширського продзвенів останній дзвінок. Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, квітами та гарними вбраннями школярів, більшість із яких одягнули вишиванки.

Учні, вчителі, батьки, заполонили сьогодні шкільне подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул юних школяриків.


«Вітаю усіх вас зі святом останнього дзвоника, закінчився навчальний рік, попереду канікули. Та для наших випускників шкільний дзвоник дійсно звучить в останнє, то ж хочу побажати їм, щоб вони знайшли себе у цьому житті», - звернулася до присутніх директор школи Людмила Тишкова.

Кращим учням та вчителям вручено відзнаки. Серед них – переможцям районних та обласних олімпіад, інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів. 

Привітати випускників приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.«Сьогодні особливий день – свято останнього дзвоника. Для найменших школярів розпочинаються довгоочікувані канікули, а випускники готуються ступити на стежину дорослого життя, тож куди б вас не занесла доля, ніколи не забувайте про своїх батьків, вчителів, рідну школу, бо саме їм ви завдячуєте всім. Пам’ятайте, що успіх – це ще не все в житі, бо світ нині потребує доброти, людяності та милосердя. Любіть свою і малу батьківщину й нашу Україну», - наголосила Ірина Констанкевич.

Опісля народний депутат виконала почесну місію і нагородила найкращих школярів путівками до міжнародного дитячого центру «Артек-Буковель». Загалом, цього року у Буковелі побувають 62 школярі із Камінь-Каширського району. Можливість побувати в мальовничих Карпатах найкращі учні отримали завдяки Фонду Ігоря Палиці«Тільки разом», що  неабияк заохочує працювати над собою та долати нові вершини.Попереду в юних волинян десять днів активного відпочинку, позитивних емоцій та цікавих знайомств. Досвід показує, що цей час промайне як мить. Та незабутні враження лишаться надовго.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page