ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА ТРЕНУВАННЯХ МАЙБУТНІХ ЧЕМПІОНІВ СВІТУ


Волинь завдяки географічному розташуванню, працьовитості людей, близькості до кордону має усі перспективи стати прекрасним та багатим краєм. Окрім цього, область має високі шанси для розвитку спортивної галузі, піднімати професійний рівень власних спортсменів та виховувати нових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІЗ ПАРОСТКІВ ВИРОСТАЮТЬ ДІБРОВИ... Любешівський район, прикордонний та перспективний чи не у всіх напрямках, зокрема не «пасе задніх»  і у спортивних досягненнях. Чудові результати у вихованні молодого покоління демонструє молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Скіф». Сьогодні тут займаються 32 дітей віком від 6 років, які вже можуть похвалитися певними спортивними здобутками.

Президент клубу, депутат облради Микола Бущук переконаний, що сьогодні держава приділяє недостатньо уваги вихованню молодого покоління.

Тренер клубу Мгер Маргарян віддається своїй роботі на всі сто і запевняє, що виховує майбутніх чемпіонів.

Під час чергового візиту до Любешівського району до спортивно-оздоровчого клубу «Скіф» завітала і народний депутат Ірина Констанкевич. Парламентар була подивована побаченим, насамперед силою та мужністю підростаючого покоління.

«Хочу вам побажати, щоб своїми досягненнями досягали нових рубежів, адже я переконана, що сьогодні тут формуються майбутні чемпіони України та світу», - зауважила Ірина Констанкевич.

На завершення нардеп пообіцяла підтримати ініціативу проведення обласних змагань у Любешівському районі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook