top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОБУВАЛА НА ТРЕНУВАННІ У МАЙБУТНІХ ЧЕМПІОНІВ


Які непередбачувані події можуть статися на території нашого краю, і що треба робити, аби врятувати себе та інших. При виникненні загрози життю людина повинна швидко зорієнтуватися та зібратися з думками, аби не виникла паніка та не загинуло ще більше людей.

Як поводитися у таких випадках вчать у громадській організації «Школа безпеки та виживання» «Тивер». Вихованці школи безпеки та виживання» «Тивер» - призери всеукраїнських та міжнародних змагань, кажуть, що не зупинятимуться на досягнутому, адже прагнуть досягнути нових висот і вже зараз готуються до всеукраїнських змагань із рятування на воді.


На відкритому змаганні побувала і народний депутат України Ірина Констанкевич.

«Приємно, що у «Тивері» виховують у дітях працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, здатність приходити на допомогу. Можна з впевненістю сказати, що на Волині підростає гідна зміна юних рятувальників, які в будь-яку хвилину зможуть запобігти, врятувати, допомогти», - зауважила нардеп.

Ірина Констанкевич впевнена, що потрібно підтримувати такі громадські організації, тож дещо раніше за сприяння нардепа для юних рятувальників було придбано необхідне обладнання для рятування на воді.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page