top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОКЛАЛА КВІТИ ДО ПАМ’ЯТНИКА ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ У СЕЛІ ВЕЛИКА ОСНИЦЯ


8 травня у День пам’яті та примирення народний депутат Ірина Констанкевич з робочим візитом побувала у селі Велика Осниця Маневицького району, де разом із громадою вшанувала пам'ять воїнів, що загинули в лихоліття Другої світової війни.«Сьогодні ми пом’янемо всіх тих, хто загинув в роки Другої світової війни та в часи сьогодення, адже вони залишаються з нами, допоки живе пам'ять про них», - наголосила Ірина Констанкевич.

Після заупокійної молебні присутні поклали квіти до пам’ятника воїнам захисникам.

Голова Ради ветеранів Микола Луй наголосив, що сьогодні ветеранів цієї жахливої віни стає все менше, однак ми повсякчас повинні пам’ятати про їх подвиг

Опісля Ірина Констанкевич оглянула приміщення місцевої школи, що стала справжнім відкриттям, адже тут спільними зусиллями вдалося зробити чимало: облаштувати конференц-зал, музичний кабінет і навіть свій власний музей.


Також, обраниця громади зустрілася з жителями селища. Серед найбільш наболілих проблем, що турбують селян - це бездоріжжя, облаштування та реставрація пам’ятника, також, люди переймалися підведенням комунікацій до ділянок призначених під забудову.

«Тільки гуртом ми можемо зрушити справу з місця, тому, якщо зорганізуєтесь і будете працювати, то все у вас вийде, а я зі свого боку робитиму все можливе, щоб вам у цьому допомогти», - запевнила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page