top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОЯСНИЛА, ЧОМУ НЕ ГОЛОСУВАТИМЕ ЗА БЮДЖЕТ-2019


Верховна рада наблизилася до головного питання цього тижня – до прийняття бюджету у першому читанні. Однак не всі народні обранці готові підтримувати головний фінансовий документ країни.

Народний депутат Ірина Констанкевич заявила, що не готова голосувати за бюджет у такій редакції, оскільки там немає збалансованості доходів і видатків. Про це парламентар заявила в ефірі телеканалу «Рада».

«Якщо ми говоримо про сферу освіти та медицини, то бачимо дисбаланс, зокрема у сфері середньої школи, дошкілля, позашкілля, вищої школи. Того збільшення, яке передбачено в бюджеті недостатньо навіть для того, щоб якісно реформувати середню освіту, не кажучи вже про інші сегменти. Тому я не буду голосувати за бюджет в такій редакції», - наголошує Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що хоча в сфері охорони здоров’я задекларована істотна революція змін, однак коштів на ці зміни не передбачено, а потерпатимуть від цих псевдо реформ звичайні мешканці.

«Інсуліну по країні практично немає, лишилося його лише на два тижні, а далі кожен день помиратимуть люди, бо вирішити ці питання неможливо», - запевняє Ірина Констанкевич.

Також нардеп розповіла й про заборгованості по і так мізерним заробітним платам медиків, не укладаються угоди із сімейними лікарями через їх дефіцит

«Я щойно повернулась із округу, працювала у Камінь-Каширському районі, там 1800 людей уклали угоди з сімейним лікарем, а три тисячі, які проживають у цьому районі, який віддалений від обласного центру на 130 кілометрів, від районного центру на 25 кілометрів лишилися без лікаря», - обурюється Ірина Констанкевич.

Однак цифри, які сьогодні закладені у бюджеті 2019 року ці питання жодним чином не вирішують.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page