top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ПРЕЗИДЕНТ-ПОПУЛІСТ ВКОТРЕ ЗАКЛИКАЄ БОРОТИСЯ З ПОПУЛІЗМОМ


Довгоочікувана прес-конференція президента Петра Порошенка розчарувала суспільство. Глава держави не зміг сказати нічого нового, незважаючи на те, що уникав спілкування з журналістами понад рік. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо TV» заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«На жаль, очікувана прес-конференція викликала лише розчарування. Нічого нового ми не почули. Позиція президента зводиться до того, що влада бореться з популістами, та при цьому глава держави сам залишається популістом», – зауважила нардеп.

За словами Ірини Констанкевич, під час двогодинної прес-конференції президент намагався презентувати досягнення, яких насправді немає. Він говорив про виклики перед державою, проте не пропонував шляхів їхнього вирішення.

На думку нардепа, Петро Порошенко марно називає український народ своїм головним союзником. 70% українців живуть за межею бідності та навряд чи знову підтримають президента, неспроможного вирішити соціальні проблеми.

«Заяви Порошенка свідчать про наміри йти на президентські вибори. Втім, зрозуміло, що йому не вдасться виправити ситуацію – рейтинги глави держави та його політичної сили надто низькі», – додала парламентар.

Comments


bottom of page