top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА ВАСИЛЯ ЧЕПЕЛЮКА З ЮВІЛЕЄМ. ФОТО


Нещодавно народному артистові Василю Чепелюку виповнилося 65 років, і 40 із них присвячено роботі у Волинській обласній філармонії. З нагоди цих двох ювілеїв 13 травня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбувся концерт-бенефіс Василя Чепелюка “Моя мистецька сповідь”.

  Концертні номери упродовж усього дійства поєднувалися з численними вітальними виступами і врученнями почесних грамот та інших відзнак.

Привітала ювіляра і народний депутат України Ірина Констанкевич.


«Найперше хочу подякувати Василю Адамовичу за те, що створив високе небо української пісні Волині. І ми, його сучасники, щасливі жити в одному часі, насолоджуватися його творчістю. Бо як казала Ліна Костенко "При майстрах якось легше. Вони - як Атланти. Держать небо на плечах. Тому і є висота», - наголосила Ірина Констанкевич.

 На завершення дійства Волинський народний хор, а разом із ним уся зала, заспівали ювілярові “Многая літа”. Дякуючи присутнім, народний артист України Василь Чепелюк зізнався: “Я – найщасливіша людина на світі”. Пообіцяв не зупинятися на досягнутому і висловив сподівання на наступну ювілейну зустріч із шанувальниками свого таланту через п’ять років.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Yorumlar


bottom of page