ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОТІВ ІЗ ЮВІЛЕЄМ


Село, моє рідне село,

із далеких доріг нам прийшло.

А хто нині у нашім селі? -

Люди добрі і нам дорогі.

Це село мені любе завжди -

Яблуневі сади і ліси…

Сьогодні, 9 вересня, в селі Котів, що у Ківерцівському районі відзначили 500-річчя. Масштабне дійство вразило усіх присутніх масою позитивних емоцій та неймовірних вражень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИШИВАНКИ, СИНЬО-ЖОВТІ СТЯГИ ТА ГІМН УКРАЇНИ. У ПРИЛІСНЕНСЬКІЙ ОТГ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Ще задовго до початку біля сільського клубу збираються люди. Тут можна побачити і старого і малого, адже свято села, без перебільшення є одним з найважливіших. У приміщенні сільського клубу «яблуку ніде упасти». На початку святкування всім присутнім презентували короткометражний фільм про Котів – його вулиці, жителів, його поразки та перемоги.


Дернівський сільський голова Олександр Гуч побажав усім  миру в нашій державі та наших домівках, добробуту та оптимізму, впевненості у власних силах і невичерпного натхнення, міцного здоров’я, справжнього людського щастя, достатку, сімейної злагоди та затишного рідного села, а ще закликав усіх любити та розвивати рідний край. 

Привітати жителів села Котів з ювілеєм приїхала і народний депутат Ірини Констанкевич разом із депутатом Волинської обласної ради Олександром Омельчуком та представниками фонду «Тільки разом».  «День народження вашого села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини», - наголосила Ірина Констанкевич.

На завершення Ірина Мирославівна передала вітання від голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, а від фонду «Тільки разом» презентували медичне обладнання для місцевого ФАПУ, ноутбук для сільського будинку культури, а для найменших вихованців дитячого садочку – дошку для малювання.

Справжній святковий настрій гостям святкувань дарували місцеві аматорські колективи.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook