ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА ЖУРНАЛІСТІВ ПОЛІСЬКИХ «РАЙОНОК» З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ.


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич побувала з робочим візитом у Любешівському районі та завітала до редакції газети «Нове життя».

Народна обраниця привітала колектив із професійним святом – Днем журналіста. Тож звучали щирі вітання, побажання. Зокрема, Ірина Мирославівна вручила подяку народного депутата України  – «за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, оперативне реагування на суспільні запити, розбудову інформаційного простору України та з нагоди професійного свята». 

Також цього дня вітання від нардепа приймали редакції маневицької газети «Нова доба» та камінь-каширської «районки» «Полісся».

«Це свято відзначають люди неспокійної, нелегкої, а нерідко навіть небезпечної, але почесної й такої потрібної людям професії. Служити істині, утверджувати в світі добро, справедливість, правду – святе покликання журналіста. У цей святковий день бажаю Вам великих тиражів, зростання аудиторії Ваших читачів, глядачів та слухачів. Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення», - наголосила Ірина Констанкевич у вітальному слові.

Також під час зустрічі було обговорено цілий ряд важливих питань, зокрема і роздержавлення преси.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook