top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА КОЛЕКТИВ МАНЕВИЦЬКОГО МУЗЕЮ ІЗ ЮВІЛЕЄМ


Цими днями Маневицький краєзнавчий музей відсвяткував 50-річчя. На урочисті заходи завітали делегації із різних районів та областей України, Сполучених Штатів Америки, Канади та Ізраїлю. Також святкування відвідала народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич. Парламентар привітала колектив із ювілейною датою та подарувала історичне видання «Корона, або Спадщина Королівства Руського» та ноутбук для працівників музею. Ірина Мирославівна пообіцяла, що прикладе усі зусилля, аби приміщення для Маневицького човна-довбанки було добудоване. 

"Цього року вже була виготовлена проектно-кошторисна документація на добудову приміщення музею для човна. У 2018 році ми плануємо включити цю добудову до переліку об'єктів, які будуть фінансуватись із державного Фонду соціально-економічного розвитку. Я переконана, що разом із районною та селищною радами нам вдасться втілити цей задум", - наголосила Ірина Констанкевич.

Нагадаємо, що човен, який датується ХІІІ століттям, був знайдений рибалками у серпні 2015 року у річці Стир в урочищі Гострий Кут, між селами Старосілля та Копилля Маневицького району. Його довжина понад 12 метрів. На сьогодні експонат перебуває у непристосованому приміщенні, що може спричинити руйнування човна.

Comments


bottom of page