top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА КІВЕРЦІВСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З 70-РІЧЧЯМ


Сьогодні ківерцівська районна бібліотека для дітей відсвяткувала своє 70-річчя. З цього приводу у великому залі зібралися поціновувачі книг, які протягом багатьох років незмінно відвідують саме цю бібліотеку. У бібліотеці можна не просто почитати улюблену книгу, але й взяти участь у літературних вечорах, вікторинах, годинах спілкування, фотовиставках і багато іншого.

 Привітати районну бібліотеку для дітей з ювілеєм приїхала і народний депутат України Ірина Констанкевич.

«Хочу привітати вас із таким ювілеєм, адже саме ви творили історію цього закладу, адже навколо цієї бібліотеки гуртується вже не одне покоління читачів, а причиною тому, правильно розставлені акценти у вихованні, які привели дітей до книги. Сьогодні життя диктує нові формати роботи, тому я вам бажаю, не дивлячись на те, що ви як бібліотека маєте давню історію, бути молодими духом, щоб вас надихали до праці діти», - висловила переконання парламентар.


 Також Ірина Констанкевич передала у фонд бібліотеки книги, «Афоризми та філософські роздуми Євгена Сверстюка» (видавець, упорядник Андрій Криштальський), а від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» бібліотека отримала оргтехніку.

Сьогодні нам потрібно, щоби наші діти піднімалися сходинками читання: все, що їм подобається читати, буде рухати їх угору, сходинка за сходинкою до знань, а допоможе їм у цьому бібліотека.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page