top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИВІТАЛА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


Сьогодні в актовому залі Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Людей, що вірно служать клятві Гіппократа, готові повсякчас прийти на допомогу хворим, привітали та вручили відзнаки народний депутат України Ірина Констанкевич, голова Ківерцівської районної ради Василь Хмілевський, перший заступник голови Ківерцівської РДА Юліан Таранчук, директор Ківерцівського ТМО Михайло Слижук.

«У ці непрості часи, ви маєте велику мужність і віру в те, що в нашій країні все буде якнайкраще. Сьогодні, у ваше професійне свято вклоняюся перед вами і дякую за щоденну працю, розуміння, терпіння до хворих та тих мізерних зарплат, труднощів, невідомості, яка сьогодні стоїть перед кожним із вас. Та незважаючи на всі труднощі, ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок. Сьогодні я разом з вами і щиро вірю, що наша ківерцівська, волинська, українська медицина буде згори. Ми пройдемо цю темну смугу, повернуться наші найкращі лікарі, бо настане той час, коли і в нас будуть нові лабораторії, відремонтовані відділення, а наші лікарі будуть з достойними зарплатами і «золотими руками». У день вашого професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і нових звершень», - звернулася  до присутніх Ірина Констанкевич.


За особливі заслуги у розвитку охорони здоров`я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям області та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника грамотами Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я та подяками народного депутата Ірини Констанкевич нагороджені: Тимощук Людмила Анатоліївна, акушер-гінеколог, завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Ківерцівського районного територіального медичного обʼєднання; Левасюк Олена Михайлівна, лікар-педіатр, заступник головного лікаря КЗ «Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги»; Стельмащук Наталія Миколаївна, терапевт, лікар загальної практики – сімейний лікар; Голосай Ірина Романівна, лікар-офтальмолог; Веселуха Інна Віталіївна, старша медсестра Ківерцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Кот Валентин Йосипович, фельдшер виїзної бригади пункту Олика Ківерцівського відділення екстреної медичної допомоги КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»; Слижук Михайло Васильович – генеральний директор комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання»; Марищук Олесь Ростиславович – головний лікар комунального закладу «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; Кордонець Лілія Богданівна – лікар акушер-гінеколог акушерсько-гінекологічного відділення комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» .

Нагадаємо, що у Ківерцівському районі з ініціативи народного депутата України Ірини Констанкевич уже рік реалізується медична програма «Здоров’я – кожному мешканцю села».

Поштовхом до організації програми «Здоров’я — кожному мешканцю села» стали численні розповіді-нарікання переважно літніх людей про те, як обсіли болячки, як болить і тут і там, а поїхати до лікарні реально неможливо: дорога розбита, поїздка автобусом — дорого, та ще його і нема, лікарня — теж дорого, та й часу немає (хазяйство, кури, корова, городи....). І таке от безпросвіття роками, десятиліттями. Саме медики Ківерцівського ТМО стали «першопрохідцями» цього проекту, який вже незабаром стартує і у Камінь-Каширському, Любешівському та Маневицькому районах.

Справжнє свято пісні і танцю для медиків та гостей закладу влаштували аматори Ківерцівського районного будинку культури.

Цього дня привітання від народного депутата для медичних працівників лунали і у Камінь-Каширському, Любешівському та Маневицькому районах.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page