top of page

«Ірина Констанкевич приділяє увагу людям, які живуть в глибинці», – відомі жителі Камінь-Каширщини


Відомі жителі Камінь-Каширщини висловили свою підтримку Ірині Констанкевич.

«Коли йшла в депутати, зізнаюся, що не до кінця розуміла проблем округу. Ті 137 зустрічей, які провела за шість тижнів передвиборчої кампанії 2016 року, стали для мене таким собі холодним душем. Я побачила суттєву відмінність життя на екранах телевізорів та шпальтах центральних газет від реальної ситуації. Тому це переконало у тому, що потрібно опікуватися питаннями не лише освіти, на чому я найкраще знаюся, а й відстоювати інші не менш важливі питання свого округу. А для цього передусім слід їхати до людей, що постійно й роблю, – каже народний депутат, а нині й кандидат у народні депутати на виборах 21 липня Ірина Констанкевич. – Наші люди – дуже великі оптимісти. Я набираюся від них світла й енергії. Якби не таке просте спілкування, мені було би тяжко. Адже, зізнаюся, робота у Раді виснажує, а спілкування з людьми в окрузі додає сил».

Депутат Волинської обласної ради, приватний підприємець Анатолій Бусько:

– З Іриною Констанкевич ми знайомі з часу її депутатства у Волинській обласній раді. Це світла та щира людина, яка завжди готова прийти на допомогу. Мандат народного депутата не позбавив її цих рис. Спільно ми працюємо у напрямку розвитку Камінь-Каширського району. Завдяки допомозі Ірини Констанкевич вдалося залучити частину коштів на будівництво нової школи в селі Осівці, стадіону в Камені-Каширському, ремонт доріг. Народний депутат також бере участь у роботі постійних депутатських комісій обласної ради, зокрема захищає інтереси жителів свого виборчого округу. Ірина Мирославівна допомогла відстояти 9 мільйонів гривень на заробітні плати техпрацівникам у галузі освіти та охорони здоров’я нашого району зі стабілізаційної дотації. Згідно із законом, видатки на зарплати цієї категорії мали б бути з місцевих бюджетів. Однак у районі коштів не вистачило і довелося балансувати потреби через дотування з державного бюджету. Погоджує суми дотацій обласна рада.

Ірина Констанкевич завжди має свою позицію, завжди на боці громад та простих людей. Вона – справжній народний депутат. Переконаний, що й надалі так само результативно відстоюватиме інтереси Камінь-Каширщини, Волині у Верховній Раді, міністерствах. Ми віримо у перемогу Ірини Констанкевич на парламентських виборах.

Мама парачемпіона Європи з пауерліфтингу Людмила Остапук:

– Мій син Денис має інвалідність. Він народився без стегнової кістки. Не раз посідав перші місця серед юніорів на чемпіонатах світу з пауерліфтингу. Коли Ірина Мирославівна дізналася про здобутки сина, то відразу приїхала. Привітала, всіляко підтримувала. Мені дуже приємно, що є такі небайдужі люди, як Ірина Констакевич. Вона з усіма може порозумітися: чи то малий, чи то дорослий. До всіх людей у неї гарне ставлення. Вона приділяє увагу простому народу, людям, які живуть в глибинці. Її щомісяця можна побачити у нашому районі. А такий парламентар не може не подобатися. Ми задоволені таким народним депутатом, як Ірина Констанкевич. Адже вона гідно представляє інтереси людей в парламенті. Це народний депутат, який активно долучається до розв’язання потреб нашої громади. Її люблять і цінують.

Житель села Сошичне Олександр Романюк:

– Я потребував допомоги після важкої травми хребта, через яку не міг ходити. Мені була потрібна реабілітація. Курс лікування проходив у санаторії «Очаків». А один день перебування там коштував понад тисячу гривень. Тож за цілий курс реабілітації набігала кругленька сума. Звернувся по допомогу до народного депутата Ірини Констанкевич. Вона одразу погодилася, не відмовила, а долучилася до фінансування, допомогла з путівкою у санаторій. Завдяки сприянню народного депутата частина грошей на путівку надійшла із Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Приємно, що є такі люди, до яких можна звернутися по допомогу. На мою думку, Ірина Констанкевич дуже хороший народний депутат, чуйна, добра, співчутлива людина. Дуже багато зробила для нашого району. Чув від людей про неї лише гарні відгуки. Часто приїздить у наш округ, розпитує про проблеми громади й завжди старається допомогти їх розв’язати. Гадаю, що таким і має бути народний депутат.

Громадський активіст, житель Каменя-Каширського Олександр Коб:

– Ірина Констанкевич – хороший та розумний парламентар. Те, що вона стала народним депутатом, її не зіпсувало, вона залишилася такою ж хорошою людиною. Це жінка, якій небайдужа доля українців. Її усі люблять та поважають. Вона завжди підкаже, як розв’язати проблеми громади у правовому полі. Нещодавно ми взялися за дуже важливу справу – відновлення місцевого басейну. Його реально наповнити водою знову. Містяни готові власними грішми та силами відремонтувати його: залити бетоном дно та стіни, облаштувати поручні й драбинки. Нашу ініціативу підтримала і народний депутат Ірина Констанкевич. На жаль, активістів у нас не так серйозно сприймають, як народного депутата. Тому, коли за це взялася Ірина Мирославівна, справа відразу зрушилася з місця. Вона нам усіляко сприяла, скерувала звернення до відповідних структур, щоб передусім з’ясувати, хто є балансоутримувачем гідроспоруди. Це потрібно, щоб можна було проводити роботи щодо реставрації басейну. Адже раніше він був на балансі міської ради, потім – відділу молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації. Але останній ліквідували. Тепер невідомо, на балансі якої структури споруда. Нардеп пообіцяла сприяти у розв’язанні цього питання. Вірю, що вона допоможе нам переконати місцеву владу в тому, що басейн потрібен.


Commentaires


bottom of page