top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИЄДНАЛАСЬ ДО СВЯТКУВАНЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ТА ПРИВІТАЛА МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ. ФОТО


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич побувала у Любешівському районі, де взяла участь в урочистостях із нагоди 23-ої річниці ухвалення Конституції України.

«Конституція була створена на початках нашої державності людьми, які глибоко усвідомлювали, що Україна – це держава яка має відбутися. Сьогодні ми повинні пам’ятати не тільки своє героїчне минуле, без якого немає сьогодення. Конституція починається з кожного з нас, з тих, хто зараз захищає суверенітет та незалежність України, хто працює в полі чи на заводі, усіх хто будує нашу Україну», - наголосила Ірина Констанкевич.
Подяками народного депутата були нагороджен: начальник служби у справах дітей Любешівської районної державної адміністрації Оксана Демих, начальник Любешівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Світлана Корець, заступник начальника Управління Державної казначейської служби України у Любешівському районі Тетяна Ковальчук, заступник начальника Любешівського відділення поліції Віта Мартинюк, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Сергій Федчик.

Також цього дня Ірина Констанкевич взяла участь у роботі сесії Любешівської селищної ради та відзначила подяками матерів-героїнь Любешівського району.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page