top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЗАКОНОПРОЕКТ НА ПІДТРИМКУ РЕПРЕСОВАНИХ


Сьогодні під час пленарного засідання Верховної ради депутати проголосували за Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

Законом передбачається, що жертвам репресій комуністичного тоталітарного режиму, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі або примусового поміщення в лікувальні заклади надаватиметься додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік.

Також внесено зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» допомога по тимчасовій непрацездатності виплачуватиметься у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати.

Законом встановлено право вищезгаданої категорії громадян на першочергове отримання квартир із житлового фонду соціального призначення.

Підтримала проект закону 3815-д і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Сьогодні проголосували за важливий законопроект, який направлений на підтримку вразливої категорії громадян, яким передбачається надання цілого ряду важливих преференцій. Це стане відновленням історичної справедливості і виявом поваги до цих людей», - зауважила Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що прийняття законопроекту та його реалізація дасть змогу забезпечити дотримання принципу соціальної справедливості стосовно окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page