top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ У МІНІСТРА ДЛЯ ХВОРОГО ХЛОПЦЯ ІЗ МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ


Нещодавно до народного депутата звернулася мама хворого Олександра Савчука, жителя села Нова Руда Маневицького району. Попри свій молодий вік хлопець має цілий ряд складних діагнозів, а найголовніше – потребує пересадки нирки.

У зв’язку з відсутністю родинного донора, таку операцію в Україні виконати неможливо. Єдиною надією Сашка є лікування за кордоном, а це питання не однієї і навіть не кількох десятків тисяч гривень, що для родини є не підйомною сумою.

До збору коштів на лікування Ірина Констанкевич долучилася особисто, а також  закликає всіх небайдужих допомогти хлопцю та дати йому шанс на повноцінне життя.

Попри те, розуміючи всю складність ситуації, народний депутат Ірина Констанкевич невідкладно звернулася до в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з проханням  забезпечити фінансування необхідне для лікування Олександра Савчука за рахунок коштів державного бюджету.

Допомогти Олександру Савчуку пройти лікування можна, перерахувавши кошти на картку Приватбанку: 5168757324737529 Савчук Тетяна Іванівна (мама Олександра), телефон Тетяни Іванівни 098-58-47-288

Comments


bottom of page