top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОСИТЬ ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОЕКТІВ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ФУТБОЛЬНИХ ПОЛІВ


Інформація та роз’яснення про Урядову Програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України поширювалися у дуже стислі терміни. Тому чимало місцевих рад не встигли підготувати та подати проекти для участі у відборі. Про це повідомила народний депутат України Ірина Констанкевич у своєму запиті до Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. 

Ірина Мирославівна зазначила, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачено окрему Бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» з коштами в обсязі 270 млн грн.

«Постанова Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України» набрала чинності лише з 27 вересня 2017 року. Нею передбачено термін подання проекті до 10 жовтня 2017 року. До мене звертаються місцеві органи влади, про те, що це надто короткий проміжок часу для підготовки та подання проекту. Тому прошу Вас розглянути можливість продовження термінів, або навіть можливості безстрокової діяльності Комісії з прийняття до розгляду таких проектів. У іншому випадку пропозиції, напрацьовані спільно з органами місцевої влади за проханням сільських громад, які дуже сподіваються на покращення умов розвитку молоді, не зможуть бути реалізовані у цьому році», – зазначила народний депутат.

Ірина Констанкевич також додала, що вже є звернення до Комісії від рад, зокрема, Київської обласної, щодо продовження терміну подачі проектів.

Comments


bottom of page