top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОІНСПЕКТУВАЛА БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ В БАШЛИКАХ


Нещодавно під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич проінспектувала будівництво школи в Башликах, а також поспілкувалася з місцевими жителями.

Нагадаємо, що більше 20 років діти села Башлики Ківерцівського району навчаються у приміщенні будинку культури. Стару школу розібрали, а нової так і не звели. Відтоді й залишилися діти, учителі та батьки сам на сам із своїм клопотом.


Попри все будівництво школи так і не могли розпочати і тільки за втручання народного депутата Ірини Констанкевич, яка виступила ініціатором змін до бюджету, а згодом на виїзному засіданні Комітету Верховної ради з питвнь освіти та науки у Луцьку наполягла на виділенні коштів справу таки вдалося зрушити з місця і будівництво розпочалося.

«Більше двадцяти років ми чекали на будівництво нової школи. Кількість дітей у нас зростає щороку, тому вже не маємо де садити дітей. Цього року налічується вже 265 учнів. Ірина Констанкевич завжди з нами і турбується про будівництво школи, були ми з нею і в Луцьку, порушували це питання і на рівні Верховної ради і сьогодні вона добивається, щоб будівництво школи продовжувалося», - розповідає директор школи Людмила Філюк.

Та через недолугу політику попередньої влади згодом його зупинили, однак вже в липні будівництво школи в Башликах має бути відновлене.

Ірина Констанкевич розповідає, що коли у 2016 році прийшла у Верховну раду, то першою пропозицією до бюджетного комітету було фінансування школи в Башликах Ківерцівського району.

«Тоді було зрозуміло, щоб без оновленої проектно-кошторисної документації ніхто цих коштів не виділить. Ось минуло три роки, ми бачимо результат, стіни зводяться. Невдовзі мають надійти кошти із Державного фонду регіонального розвитку, тож поступово ми цю школу збудуємо», - розповідає нардеп.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page