ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОІНСПЕКТУВАЛА ДОРОГУ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ-ПОЛИЦІ-ОЛЕНИНЕ-РУДКА-ЧЕРВИНСЬКА


Ще у  2017 році народний депутат Ірина Констанкевич двічі направлялися звернення народного депутата України Ірини Констанкевич у різні чиновницькі кабінети щодо проведення ремонту ділянки дороги О030428 на ділянці Полиці-Камінь-Каширський, однак рік закінчився лише планами і невиконаними обіцянками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «ЦЕ – НЕ НАГОРОДА, А ВЕЛИКА РОБОТА»

 В 2018 році на звернення до голови Волинської ОДА була отримана відповідь про проведення такого ремонту після проведення тендеру. І ось, нарешті 20 вересня цього року було укладено договір №38-1\18 про закупівлю послуг з поточного ремонту автомобільної О030428 дороги Камінь-Каширський-Полиці-Оленине-Рудка-Червинська між Департаментом інфраструктури та туризму ВОДА та ТзОВ "ІДЕЯ".

Сума бюджетного призначення на проведення ремонту: 2018 року -13 750 266 тис. грн, у 2019р - 16 201 854 тис. грн. За два тижні дорожня бригада планує виконати ремонтні роботи на 13 750 226 тис.

Під час чергового візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич проінспектувала вищезгадану ділянку дороги і залишилася задоволена побаченим.«Ще в період передвиборчої  кампанії ми обіцяли людям, що будемо шукати кошти на ремонт цієї дороги. Довелося пройти декілька кіл, і ось уже з’явилася інформація, що на цю дорогу виділять 12 мільйонів, але грошей не дали. Нарешті питання вдалося зрушити з місця і вже за два тижні підрядники обіцяють завершити цей відрізок дороги, а в 2019 році буде зроблено наступний відрізок дороги, бо з такі маленькі перемоги є частиною великої справи», - переконана Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook