top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ РАЗОМ ІЗ МАНЕВИЧАНАМИ ВИСАДИЛА АЛЕЮ ТРОЯНД


Ще у 2017 році народний депутат Ірина Констанкевич разом із жителями Маневич почала працювати над проектом благоустрою центральної площі селища. Тоді із коштів соцеконому було виділено 300 тисяч гривень на реконструкцію площі, однак на досягнутому зупинятись не збиралися.

Вже сьогодні Ірина Констанкевич разом із чоловіком та командою помічників, спільно із жителями селища продовжили хорошу ініціативу і десятки троянд незабаром заквітнуть на центральній площі селища.

«В рамках загальноукраїнської акції УКРОПу, спільно з селищним головою та небайдужими жителями сьогодні вдалося продовжити хорошу ініціативу з благоустрою центральної площі селища. Будемо сподіватися, що незабаром тут заквітнуть тридцять кущів прекрасних троянд, і це додасть позитиву та радості в житті людей», – зауважила Ірина Констанкевич.


Всі взялися до роботи – хтось наводив лад із землею, інші висаджували декоративні кущі, треті готували до посадки квіти. 

«Сьогодні продовжуємо працювати над реалізацією проекту з благоустрою центральної площі Маневич, адже тільки спільними зусиллями зможемо навести лад в селищі. Переконаний, що до Дня селища, який відзначатимемо у травні, нашу площу буде не впізнати», – поділився Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.


Роботою залишились задоволені усі. Жителі селища, тому що матимуть реконструйовано центральну площу, яка обіцяє стати справжнім центром культури та відпочинку, а Ірина Констанкевич тим, що вдалося реалізувати ще одну хорошу ініціативу для покращення життя людей.Comentários


bottom of page