ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «РОБОТА ДЕПУТАТА – НЕ ЛИШЕ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ, А Й ДОПОМ


На подвір’ї  дитсадка «Сонечко», що в селі Омельному Ківерцівського району гамірно. У дітлахів – свято. Тепер їхнє дозвілля проходитиме на яскравому сучасному  майданчику.


Ідея осучаснити територію для дитячих розваг у батьків та працівників дитсадка виникла давно. Та втілити її у життя самостійно було не по кишені. Тоді небайдужа громада й звернулася у ківерцівське представництво Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Як результат: нові каруселі, гірки, драбинки, а головне – щирі дитячі емоції.


Те, що жителі Омельного активні підтвердила й народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич, яка взяла  участь в урочистому відкритті дитячого майданчика.


«Робота депутата полягає в тому, щоб не лише вирішувати проблеми на законодавчому рівні, але разом з тим знати про проблеми громади і допомагати їй в різних напрямках, – вважає Ірина Констанкевич. – Якщо говорити про Омельне – це громада, яка тримає депутата в постійному тонусі. Ще під час передвиборчої  кампанії місцеві мешканці розповідали про нагальні потреби, що є в цьому селі: старі вікна та двері в школі, нестача комп’ютерної та оргтехніки та інші. Тому, коли формувалися пропозиції на розподілення коштів з фонду соціально-економічного розвитку,  проблеми Омельного були враховані. За три місяці 2016 року у Ківерцівський район було залучено майже 4 мільйони гривень з державного бюджету».


Народний депутат додала, що в травні цього року для Ківерцівського району має надійти ще один мільйон гривень з фонду соціально-економічного розвитку, який буде спрямований на вирішення проблем навчальних і  медичних закладів.

Після зустрічі з громадою Ірина Констанкевич також відвідала омельненське кладовище та вшанувала світлу пам’ять полеглого Героя АТО Віктора Мельничука.