top of page

Ірина Констанкевич розповіла у парламенті про незадовільний стан дороги Р-14


Народна депутатка від нашого округу Ірина Констанкевич під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради України озвучила свій запит до Прем’єр-міністра щодо невідкладного ремонту дороги Р-14, - повідомляє "Нове життя".

Про це Ірина Мирославівна повідомила на своїй сторінці у Фейсбук: « Про дорогу Р-14, стан якої потребує капітального ремонту, має знати уряд! Це дорога - Луцьк-Ківерці-Колки-Маневичі-Любешів-Дольськ і далі Білорусія. Це по факту міжнародна дорога, а реальний стан як у місцевої (польової ). Саме тому підготувала депутатський запит на Прем’єр-міністра Гончарука О.В., який сьогодні уже озвучили на засіданні ВРУ. Далі чекаємо підтримки від обласної влади. І те, що нас почують».Як значиться у запиті, депутат просить прем’єра:

-          внести зміни до постанови КМУ від 21 березня 2018 року №382, доповнивши перелік завдань і заходів з виконання Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2020 роки капітальним ремонтом автомобільної дороги  Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ;

-          при планування видаткової частини Державного бюджету на 2020 рік передбачити необхідне фінансування на капітальний ремонт автомобільної дороги Р-14;

-          забезпечити належний контроль за використанням коштів та якістю технологічного виконання ремонтних робіт автомобільної дороги Р-14.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page