top of page

Ірина Констанкевич: Тільки разом ми можемо переборювати щоденні труднощі


Перша запланована зупинка  – дитячий садочок №1 «Малятко» у Любешові. Із самого ранку тут панувала піднесена атмосфера, адже відбувалося відкриття нового ігрового майданчика. І це – за сприяння народного депутата Ірини Констанкевич від УКРОПу та підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Тож почесного гостя і певною мірою винуватця цієї хорошої події зустрічали за українською традицією: запашним короваєм на вишитому рушнику. Затим Ірина Мирославівна, помічник-консультант народного депутата та керівник представництва фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Любешівському районі Сергій Неймарк та завідувач ДНЗ Ірина Василюк перерізали символічну стрічку. А далі дітки зі своїми наставниками підготували ціле святкове дійство: українські пісні, різні танці, веселі ігри та, головне, дарували всім щирі посмішки і хороший настрій.


У своєму виступі Ірина Мирославівна подякувала всім, хто долучився до події та організації заходу, а ще зазначила: «Тільки разом ми можемо робити свята й переборювати наші щоденні труднощі». Також до привітань приєднався Сергій Неймарк та завідувач ДНЗ «Малятко» Ірина Василюк. Крім того, Ірина Михайлівна поділилася із нардепом життям дитсадка, планами та проблемами, а ще провела екскурсію приміщенням закладу та його територією. На завершення цієї хорошої події всі дітки отримали солодкі гостинчики.


Далі по плану того дня була зустріч із керівниками районної державної адміністрації Олегом Кухом та районної ради Петром Нагорним. Отож святкову обстановку змінила офіційна і навіть трішки напружена. Протягом години обговорювали питання та проблеми Любешівського району. Пріоритетні з них – добудова школи с. Гірки та ремонт дороги Судче – кордон Республіки Білорусь. Олег Іванович зазначив, що наразі є проблема співфінансування щодо поточного ремонту цієї частини  дороги. Так, район виділив 2,5 мільйонів гривень, а обласний бюджет поки що невеличку частинку, адже чималі кошти з нього «пішли» на добудову обласного перинатального центру. Ірина Мирославівна зазначила, що підготує усі необхідні документи для сприяння у вирішенні дорожньої проблеми.

Розглянули і питання медичної реформи та безкоштовного харчування дітей у Чорнобильській зоні, до того ж досить дискусійно. Ірина Мирославівна висловила своє бачення щодо медичної реформи, зокрема зазначала: «Питання зараз відкрите. У зв’язку з тим, що критерії законопроекту медичної реформи не є ефективними для застосування в дуже різних географічних та соціальних областях України. Тож наразі процеси медичної реформи призупинені до створення ОТГ». Також нардеп зазначила, що слід приділити увагу покращенню медичної бази районної лікарні.

На завершення зустрічі Ірина Мирославівна запропонувала організовувати «круглі столи» для обговорення та спільного вирішення нагальних питань Любешівщини.

Тим часом на народного депутата вже чекала громада села Рудка зі своїми проблемами та проханнями, а ще зі словами щирої вдячності за фінансову допомогу нардепа у проведенні парового опалення в місцевому храмі. На зустрічі йшла мова про відсутність фельдшера на постійному робочому місці, необхідність у придбанні нового холодильника на медпункт для зберігання вакцин та інше. Також люди зверталися з питаннями особистого характеру.

Із новими враженнями, емоціями, думками та купою проблем від своїх обранців Ірина Мирославівна знову вирушила в дорогу, адже по плану на неї чекала остання за цей насичений робочий день зупинка – випускний в Любешівському технічному коледжі ЛНТУ. У залі – щасливі випускники у вишуканих сукнях та елегантних костюмах. Саме до них у своєму виступі звернулися Ірина Мирославівна, побажавши їм обрати правильний життєвий шлях та стати гідними громадянами нашої держави. А ще висловила щиру вдячність усім педагогам за їхній нелегкий труд. 

Comments


bottom of page