Ірина Констанкевич: Україна має бути активним учасником на ринку агропродукції


Україна має бути не сировинною державою, а активним учасником на ринку агропродукції. Про це заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич, відвідуючи найбільшу у Східній Європі Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2019».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЮДИ ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧІ З НАРДЕПОМ, АДЖЕ ЗНАЮТЬ, ЩО І ДОПОМОЖЕ, І ПОРАДИТЬ…

До участі у заході долучилися близько 1300 компаній із 15 країн світу. На виставці представниця «Українського об’єднання патріотів» зустрілася з представниками та керівництвом однієї з найбільш потужних на Волині агрофірм, а також провела семінар з експертною групою.

«Провели семінар та поспілкувалися з молодими експертами, які працюють на підприємстві «Вілія». Обговорили  те, якою має бути в майбутньому агроосвіта, яких фахівців ми потребуємо, яким має бути фінансування та навчання, обговорили приклади найкращих освітніх закладів у цій сфері», – розповіла Ірина Констанкевич.

За її словами, завдяки досвіду волинського підприємства вдалося сформувати розуміння того, які фахівці потрібні на ринку сільськогосподарської продукції, чи у правильному напрямку відбувається рух у законодавчій діяльності та що потрібно для успіху галузі.

«Для «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» такий досвід є дуже цінним та сприятиме ефективній законотворчій та іншій роботі», – резюмувала Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook