top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: УКРАЇНСЬКА ВЛАДА ІГНОРУЄ ПРОБЛЕМИ ЗАКАРПАТТЯ


Чинна влада повністю ігнорує проблеми жителів Закарпаття. Натомість обов’язки українських чиновників потроху перебирає на себе уряд Угорщини. Про це в інтерв’ю виданню «Волинська правда» заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Те, що діється в цій області, має паралелі до подій , що відбувалися в Криму. Україна нічого не робить для того, щоб створити нормальні умови для закарпатців», – підкреслила Ірина Констанкевич.

За мовчазної згоди столичних посадовців регіоном безперешкодно курсують тіньові кошти та контрабанда. З іншого боку, чиновники не створюють належних умов для ведення бізнесу, не розвивають інфраструктуру й навіть не ремонтують доріг. Бездіяльністю та безвідповідальністю українських можновладців користується уряд Угорщини.

«По суті, там відбувається процес взаємозаміщення. Те, чого не робить українська влада, робить уряд Угорщини. Тому вину за те, що діялося в Криму та відбувається в Закарпатті, я покладаю передусім на українську владу», – наголосила парламентар.

Укропівка не виключила, що до загострення напруги на Закарпатті може бути причетна Російська Федерація. Північний сусід робить усе для того, щоб не лише ослабити Україну на сході, а й позбавити її політичної підтримки на заході.

«З кожним роком ситуація ускладнюється. Українська влада це мусила б розуміти», – зазначила Ірина Констанкевич.

На думку нардепа, Україна не повинна поступатися національними інтересами і йти на будь-які компроміси з Будапештом у так званому мовному питанні. Безумовно, держава не може забороняти навчання мовами корінних народів і національних меншин. Однак освіта українською має починатися з першого класу.

«Якщо ми – держава й українська мова є державною, то всі за державний кошт повинні навчатися українською», – констатувала укропівка.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page