top of page

Ірина Констанкевич: Уряд не має цілісного бачення пенсійної реформи


Так звана пенсійна реформа, яку пропонує Кабінет Міністрів, – це набір напівкроків, які не вирішать проблем літніх українців. Про це заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич під час парламентських слухань «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи» 7 червня.

«Це не реформа. Уряд має певну візію, яка не спирається на цифри та глибинний аналіз, однак консолідованого бачення того, куди ми йдемо та що буде далі, у Кабміні немає. І це найстрашніше, бо пенсіонери насправді вимагають змін», – зазначила Ірина Констанкевич.

За словами представниці УКРОПу, 90% усіх звернень, які вона отримує як народний депутат, стосуються саме проблем пенсійного забезпечення. Водночас люди не вірять у те, що доживуть до справедливих змін і загалом не довіряють урядові й парламенту, які реформуватимуть пенсійну систему.

Влада має запроваджувати справжню реформу, орієнтовану на потреби людей, а не вдаватися до половинчастих рішень на зразок так званого осучаснення виплат. Народний депутат переконана, що очікуване підвищення пенсій на 200-300 грн не вирішить проблем непрацездатних українців, а також закликала врегулювати питання пенсійного забезпечення чорнобильців, які не одержують гарантованих державою доплат.

«Люди не хочуть жити по-старому, але «верхи» не здатні вирішити їхніх проблем. Я закликаю уряд гарантувати справедливе пенсійне забезпечення тим громадянам, які пропрацювали не один десяток років», – підсумувала Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page