top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У БОРОВИЧАХ: «ТЕ, ЩО БОЛИТЬ ВАМ, БОЛИТЬ І МЕНІ»


Робочий день народного депутата Ірини Констанкевич розпочинається із самого ранку та завершується пізнього вечора. Сьогодні під час візиту в Маневицький район першою зупинкою стало село Боровичі. Нардепа тут чекають із самого ранку, аби вирішити головні проблеми селища та просто поговорити про наболіле.


В їдальні місцевої школи «яблуку ніде впасти», стільки людей прийшло на зустріч з Іриною Констанкевич. На початку зустрічі, Ірина Мирославівна прозвітувала про зроблене, а тоді і до наболілого. Кожен присутній мав можливість поставити запитання народній обраниці, а їх назбиралося чимало. Люди цікавилися і поправками до Кримінального кодексу, якими передбачалася спеціальна процедура поховань. Однак нардеп заспокоїла селян, повідомивши, що Верховна Рада винесла ці поправки на повторний розгляд і питання вже вирішено. Переймалися боровичани і зняттям депутатської недоторканості.

«У Верховній Раді всі вже давно говорять про зняття депутатської недоторканості, але далі розмов справа так і не дійшла. У цій залі ми всі розуміємо, що цього не буде, адже провладна більшість у цьому не зацікавлена ховаючи за цією недоторканістю свої статки», - наголосила парламентар.


Серед найбільш наболілих питань – підняття тарифів на комунальні послуги, субсидії, відсутність роботи, війна в країні.

«Єдиним виходом із цієї ситуації є ваше право дати гідну оцінку теперішній владі на майбутніх виборах. Зі свого боку можу сказати лиш одне, що допомагала вам досі, робитиму це й надалі, бо те, що болить вам, болить і мені», - запевнила Ірина Констанкевич.

Після офіційної зустрічі люди ще довго не відпускали депутата, адже, у кожного болить своє: комусь потрібна допомога на лікування, хтось прохає підтримки на покращення соціально-побутових умов, які нещодавно знищила пожежа, а хтось просто прийшов поговорити і розповісти про те, що вже не сила терпіти, бо вже не раз «стукали у двері» чиновницьких кабінетів, однак їм не відчиняли.

Comments


bottom of page