top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У КАРАСИНІ: "НЕ ОПУСКАЙМО РУКИ І БОРІМОСЯ РАЗОМ"


Під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич побувала і у селі Карасин, де зустрілася з місцевою громадою. На сьогоднішній день питанням номер один для карасинців стало будівництво нової школи. Приміщення школи в селі Карасин було введено в експлуатацію ще в 40-х роках минулого століття і перебуває у катастрофічному стані.

Голова об’єднаної територіальної громади Ігор Терещенко розповів, що будівництво школи нарешті зрушило з «мертвої точки», вже виготовлений державний акт на землю, в найближчому часі затвердження проектно-кошторисної документації. Народний депутат Ірина Констанкевич наголосила, що ближчим часом будівництво нових шкіл на Волині не плануються, однак не варто опускати руки і спільними зусиллями рухатися вперед. 


Також на зустрічі з місцевою громадою було обговорено ряд важливих питань, які турбують селян, серед яких довезення дітей із прилеглих сіл до Карасина, де вони навчаються. Голова Прилісненської ОТГ повідомив, що незабаром придбають автобус для цих потреб, а на сьогодні вже є домовленість з перевізником і діти зможуть добиратися рейсовим автобусом.

«Проблеми, які я можу вирішити на рівні Верховної Ради, не залишаться без уваги. Сьогодні уряд неналежним чином вирішує соціальні проблеми: масове зубожіння, неякісна медицина, відсутність соціальних гарантій. Однак, не опускаймо руки і будемо боротися разом», - зауважила Ірина Констанкевич.


Серед інших, не менш важливих питань, які турбують селян, тарифи на електроенергію, мізерні зарплати та пенсії, ремонт доріг та освітлення вулиць. Однак в Карасині переконані, що разом із Іриною Констанкевич їм вдасться подолати ці труднощі.

Comments


bottom of page