top of page

«Ірина Констанкевич – це людина слова», – освітяни Ківерцівщини про народного депутата


За три роки діяльності народний депутат України Ірина Констанкевич увійшла у топ-10 найактивніших законотворців. Левова частка її зареєстрованих проектів стосується саме освіти.

Освітяни Ківерцівщини розповіли про співпрацю з народним депутатом та про те, що вдалося втілити за підтримки Ірини Констанкевич.

Директор Центру позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Леся Куліба:

– Позашкільна освіта в Україні переживає нині нелегкі часи. Особливо складним виявився період реорганізації після того, як ми стали Ківерцівською об’єднаною територіальною громадою. Через нестачу коштів довелося міркувати над тим, як три заклади позашкілля – центр дитячої та юнацької творчості, центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станцію юних туристів – об’єднати в один. Цього року в нас навіть на зарплату не вистачало. Немає коштів на масові заходи, покращення матеріально-технічної бази, господарські витрати й канцтовари.

На мою думку, позашкільні заклади освіти будуть у небезпеці увесь час, поки фінансуватимуться суто з місцевих бюджетів. Потрібно думати все-таки над залученням державних коштів на утримання позашкілля. У розв’язанні цих питань сподіваємося на підтримку народного депутата Ірини Констанкевич, яка вже зареєструвала відповідний законопроект щодо заробітних плат працівників позашкільної сфери.

Ірина Мирославівна нас постійно підтримує і в інших питаннях. Ми зверталися до народного депутата із проханням розв’язати проблему з озвучувальною апаратурою. За її сприяння кошти на це виділили з обласного бюджету. Основний наш напрям діяльності – художньо-естетичний. У нас діє дуже багато колективів – хореографічних, вокальних, музичних. Відбувається багато масових дійств, і не лише наших внутрішніх, а й урочистостей районного масштабу.

Мені особисто Ірина Мирославівна дуже імпонує як людина, політик, депутат. З великою повагою ставлюся до неї. Тому що це людина слова. Я була на всіх її звітах. Це депутат, який постійно зі своїми виборцями. Конструктивна співпраця у нас склалася із її помічником у нашому районі Ларисою Понєдєльник.

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Олика Микола Більський:

– Народний депутат Ірина Констанкевич допомогла нам у придбанні котла для школи і садочка (адже котельня у нас спільна), на що залучила 340 тис. грн державних коштів з фонду соцеконому. Зараз триває завершення експертної оцінки для встановлення котла. До кінця літа плануємо його встановити. Також за кошти з фонду соцеконому придбали два ноутбуки.

За сприяння Ірини Мирославівни та підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у закладі освіти замінили кілька вікон, на умовах співфінансування облаштували мультимедійний клас. Новітнє обладнання для нього обійшлося у 60 тис. грн.

У нашій школі 277 дітей, а потужність закладу розрахована на 964 учні. Колись при школі діяв інтернат. Однак з часом потреба в ньому відпала. Причиною цього стали кілька факторів: демографічна ситуація та відкриття шкіл у сусідніх селах. Ми маємо шкільний автобус. У нас навчаються діти з Мительного та Личан. Зараз у нас нагальна проблема – аварійна покрівля. На її ремонт потрібно 2,5 млн грн. Щодо цього питання по допомогу також звернулися до народного депутата.

Ірина Констанкевич – дієвий народний депутат, яка багато часу працює з людьми. До нашого селища депутати-мажоритарники доїжджали. А от у сусідніх Личанах вона першою з народних депутатів побувала. Ми задоволені її роботою і відчуваємо постійну підтримку.


Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Липне Олександр Демчук:

– Ірина Констанкевич, попри щільний графік, знаходить можливість зустрітися з керівниками установ, жителями округу. Вона проводить зустрічі в трудових колективах, вислуховує проблеми, які наболіли, намагається їх розв’язувати. За сприяння народного депутата було перекрито покрівлю на двох корпусах нашої школи. Дах давно був аварійним, протікав. Нині нам залишилося провести ремонт покрівлі ще одного корпусу. Школа у нас велика, навчається 300 дітей. Капітальний ремонт у дитсадку Липного також здійснено із допомогою Ірини Мирославівни. Кошти на це за її сприяння виділила обласна рада. Підтримую народного депутата у її позиції щодо відстоювання збільшення заробітної плати освітянам, розв’язання інших проблем галузі, в якій працюю.


Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page