ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ШЛЮБ – МАЙСТЕРНЯ ЖИТТЯ У ЛЮБОВІ


У Камінь-Каширському міському парку з ініціативи Євангельської церкви християн-баптистів та за підтримки міської ради відбувся Фестиваль сім’ї. Головна мета – популяризація  сімейних цінностей.

До святкування долучилася і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич. Вона привітала усіх присутніх на заході та зауважила, що сім’я – це основа формування нації.

«Сім'я дає нам відчуття грунту під ногами. Шлюб – майстерня життя у любові та неперевершений дар Божої благодаті. І саме шлюб між чоловіком та жінкою є благословенним Богом. Тому, коли до мене звернулися жителі Маневицького району з проханням не підтримувати законопроекти щодо узаконення одностатевих шлюбів,  запевнила, що обов’язко буду виступати лише за традиційні. Тож нехай любов'ю іскряться ваші очі, мир і спокій поселяться у ваших душах. А, головне, нехай дома вас завжди чекають щирі і люблячі люди, – сказала Ірина Мирославівна.


Організатори заходу провели масштабне свято з різноманітними конкурсами та розвагами. На ньому камінь-каширські родини мали можливість активно відпочити, позмагатись і творчо представити свої таланти. Хтось вправлявся у киданні м'яча по мішені, хтось грав у «Дженгу» (перекладання дерев’яних брусків),  піднімали штангу, випробовували себе в альпінізмі на скалодромі. Тут був і флорбол, і бочче. Чимало адреналіну отримали сім’ї, вболіваючи за своїх татусів, які наважилися позмагатися у перетягуванні автомобіля. Дітвора тішилася мильними бульбашками. Дівчаткам робили зачіски, як у принцес, бажаючі виготовляли фоторамки.

Фестиваль сім’ї у Камінь-Каширську проводять вдруге.