top of page

Ірина Констанкевич: «Щоб витягнути країну, треба модернізувати гуманітарну складову»


У молоді й середнього покоління змінилися очікування щодо того, якою має бути держава, адже світ стрімко розвивається. Щоб вивести економіку на новий рівень, треба модернізувати і гуманітарну складову. Про це в ефірі програми «Hard з Влащенко» на телеканалі ZIK сказала народний депутат від УКРОПу, член депутатської групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич.

«Зараз читаю книжку колишнього прем’єр-міністра Сінгапуру Лі Куан Ю про феномен цієї країни. Дві головні позиції – модернізована освіта і модернізовані інформаційні технології. Ось що зробило Сінгапур іншим. Азія теж розвивається за іншими лекалами. Тому, безумовно, минуле нам потрібне, ми маємо фундамент, ми маємо національне коріння. Але для того, щоб Україну витягнути, без модернізації гуманітарної складової не обійтися. На Комітеті ці речі будуть обговорюватися, але наскільки це буде концептуально, залежить від нового Уряду», – прокоментувала Ірина Констанкевич.

Зазначимо, що Ірина Констанкевич у парламенті ІХ скликання є першим заступником Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page