top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ЩО МОЖНА І ТРЕБА ЗРОБИТИ ДЛЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ В ГРУЗІЇ І УКРАЇНІ?


Нещодавно народний депутат України Ірина Констанкевич повернулася з Грузії, де разом з колегами взяли участь у президентських виборах як незалежні спостерігачі. Про поїздку до Грузії і не тільки політик написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

«До теми нашої поїздки до Грузії. Це Грузія і Леся Українка... Ще одне важливе питаннь, яке вдалося обговорити, - доля музею Лесі Українки в Сурамі. Про це ми говорили з Послом України в Грузії п. Ігорем Долговим, депутатами грузинського парламенту, представниками громадськості.  Добра новина - усі про це знають, уболівають, шукають шляхи вирішення питання. Погана новина - за попередніми експертними оцінками вартість ремонтних робіт сягає до 500 тис доларів. 

Ще одна добра новина - грузинські колеги з парламенту обіцяли питання взяти під свій контроль. Ще одна погана новина - українське міністерство культури так і не передбачило кошти на програми щодо вшанування Лесі Українки. Питання, а чи не час нашим міністрам розпочати публічні звіти», - написала нардеп.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page