top of page

Ірина Мирославівна – найнайродніший депутат і її справи – найкращий тому доказ


За три роки Ірина Констанкевич продемонструвала, що вона справді народний депутат. Під час першої нашої зустрічі вирішив, що з проблемами відразу не звертатимуся. Зізнаюся: хотів спочатку придивитися до роботи.

Хочу наголосити, що народний депутат – це в першу чергу законотворець. Однак нинішні економічні умови змушують нас шукати всі можливі шляхи залучення коштів у розвиток сіл. Як керівник громади звернувся до Ірини Констанкевич із проханням допомогти в розв’язанні деяких питань щодо благоустрою. Зокрема завдяки Ірині Мирославівні з фонду соцеконому нам виділили 600 тисяч гривень на перекриття будинку культури села Ситниця. Для того аби проводити ремонт усередині, в першу чергу нам потрібно було відремонтувати покрівлю. Народний депутат приїхала оглянути клуб особисто. Тоді також громада розповіла і про потребу в озвучувальній апаратурі для закладу культури. Він розрахований на 600 місць, є велика сцена. Частину грошей на це виділила сільська рада (тоді ми ще не входили в ОТГ), частину – за сприяння нардепа – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Ірина Мирославівна побачила, що є актив і є люди, з якими можна працювати. У Ситниці за кошти з фонду соцеконому також облаштували дитячий майданчик.

За сприяння народного депутата з обласного бюджету нам виділили кошти на облаштування вуличного освітлення на двох вулицях у селі Старосілля – Відродження та Шевченка. Ми проклали нову лінію електропередач, яку підключили до нового КТП. А зробивши освітлення, вирішили відремонтувати на цих вулицях і дорогу. У розв’язанні цього питання також допомогла народний депутат.

Вона також була гостем у нас на Дні села та Дні Матері. Вона завжди запитувала: «З чим я можу до вас приїхати?». А ми завжди їй казали: «Потрібні ваша присутність, хороший настрій і усмішка».

У нас до Ірини Констанкевич було багато депутатів. Навіть із села Старий Чорторийськ. Але після обрання ми їх тут не бачили. Ірина Мирославівна – найнайродніший депутат і її справи – найкращий тому доказ.

Сподіваюся, що вже невдовзі з допомогою Ірини Констанкевич вдасться розробити законодавчі зміни щодо подальшого розвитку процесів децентралізації. Зараз, на мою думку, цю реформу пустили за течією. Хотілося б чіткості у законодавчих актах щодо визначення обов’язків старости. А то ніби повноваження є, а грошей немає. Держава не виконує свої зобов’язання щодо підтримки ОТГ, які декларує на словах. 

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page