ІСТОРІЮ КОЛОК ТВОРЯТЬ ЛЮДИ


День селища став гарною нагодою підбити підсумки і посвяткувати. Унікальне селище на Волині - Колки, де народилася УПА, відзначило свій день народження. На святкування завітала й народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє».

Ірина Констанкевич наголосила, що сучасне творять люди. І Колківчанам є чим пишатися: це знане навіть у Європі своїми новаторськими підходами у роботі Колківське ВПУ, високі освітні показники демонструють випускники гімназії, цукерки «Шоконель» охоче купують і за кордоном. Малий і середній бізнес дає наповнення бюджету. Основа є, але ще треба багато працювати, аби в умовах децентралізації бути конкурентоспроможною громадою.

Селище Колки має славну історію, давні традиції та вже понад вісім століть виховує яскравих та амбітних людей. Колки було осередком повстанського руху УПА й зайняло особливе місце у визвольних змаганнях за українську державність.

За вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища Подяками народного депутата відзначені: Курдельчук Іван, художній керівник Колківського будинку культури, Міневич Ірина, лікар Колківського АЗПСМ та Пущинський Володимир, «ветеран праці», багато років пропрацював на освітянській ниві.

Ірина Констанкевич передала Новак Марті, учениці 2-го класу, набір ігор (шахи, шашки, нарди, доміно, хрестики-нулики).

Народна обраниця розповіла, що ця сильна духом дівчинка перенесла не одну операцію на очі, щоб повернувся зір. Вона вчиться в звичайному класі, працює з асистентом, багато знає віршів напам’ять, є учасницею драматичної студії. Такі вольові діти надихають!