top of page

"ІСТОРІЮ ТВОРЯТЬ НЕ ЦИФРИ, ІСТОРІЮ ТВОРЯТЬ ЛЮДИ", - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ НА СВЯТКУВАННЯХ В СЕЛІ СУДЧЕ


Вчора, 15 липня, виповнюється 740 років від першої писемної згадки про село Судче Судченського старостинського округу Любешівської селищної ради. Перші писемні згадки про село датуються 1278 роком – це найстаріше поселення Любешівщини.

З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали сільський клуб, організовували місця для дозвілля.

Щиро привітала всіх присутніх зі святом і народний депутат України Ірина Констанкевич.

«Роки, які зафіксовані в історії вашого села великі, але історію творять не цифри, історію творять люди. Сьогодні тут зібралося багато людей різних поколінь, що є свідченням того, що село живе активним життям. Сьогодні вкарай важливо знати, що у кожному селі є тяглість традицій, які ми всі разом шануємо», - зауважила Ірина Констанкевич.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток  територіальної громади, активну життєву  позицію, добрі справи, розуміння проблем і вміння знаходити шляхи вирішення, щирість та небайдужість до проблем земляків та з нагоди Дня села Судче подяками народного депутата нагородили: Олену Бас - в.о. старости Судченського старостинського округу Любешівської об’єднаної територіальної громади, Дмитро Лапка - настоятель Церкви преподобної Параскеви Сербської, а також Олександр Сергуц, Віталій Домашич, Роман Некоза, Микола Хвальчик.

Також Ірина Констанкевич передала вітання від голови Волинської обласної ради, засновника фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці та вручила цінний подарунок для будинку культури – мультимедійний комплекс.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page