top of page

15 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК


Вітаю сільських жінок зі святом!!Бажаю великої життєвої енергії, міцного здоров’я, родинного тепла і позитивного настрою. Глибока подяка Вам і шана!!

Суспільство має звернути особливу увагу на життя жінок у сільській місцевості, нагадати, наскільки люди зобов’язані сільським жінкам і наскільки цінною є їхня праця, що часто залишається непоміченою, який неоціненний внесок роблять сільські жінки для утримання кожної міської родини та держави загалом.

У сільських територіях нашої держави проживає близько 30-35% від загального числа населення, серед яких близько 50-60 % складають жінки.

Сільські жінки проживають у складніших умовах, порівняно із жінками, котрі проживають у місті: важка праця за мізерну плату, неможливість забезпечити гідне сьогодення й майбутнє своїм дітям. Низький рівень медицини й низка інших проблем, притаманних нині українському селу, є бар’єрами для розвитку сільської жінки як особистості.

Народна депутатка України Ірина Констанкевич, членкиня депутатської групи «Партія «За майбутнє» ініціювала звернення до Президента України щодо запровадження свята – Дня сільських жінок та установлення 15 жовтня днем його щорічного відзначення на загальнодержавному рівні.

Comments


bottom of page