top of page

23 січня розпочинається робоча поїздка народного депутата Ірини Констанкевич до НімеччиниНародний депутат від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ірина Констанкевич 23-27 січня перебуватиме в Німеччині. Під час робочої поїздки представниця УКРОПу, яка в минулому очолювала кафедру української літератури у Східноєвропейському національному університеті, візьме участь у заходах Європейського університету Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) та поспілкується з його представниками.

Під час візиту, зокрема, запланована зустріч Ірини Констанкевич з ректором університету Олександром Вьолем, академічним координатором програми «Віадрінікум – Українська літня школа» Штефаном Хенкелем та професорами вишу.

Також народний депутат поспілкується з Олексієм Ісаковим, академічним координатором стипендій  «Еразмус+ KA107» для студентів з України та Грузії, відвідає кампус університету Віадріна та Колегіум Полонікум.

Європейський університет Віадріна – польсько-німецький навчальний заклад, створений у 1991 році. Його назва походить з латини і означає «на Одері». В університеті викладається право, економіка та культурологія. У 2013-2014 навчальному році у виші отримували освіту 6645 студентів, 24,74% з них були іноземцями з 93 країн. У 1998 році університет Віадріна спільно з польським університетом ім. Адама Міцкевича з Познані заснував Колегіум Полонікум. Ректором університету є Олександр Вьоль – німецький славіст, очільник Німецької спілки україністів.


23 січня 2020р.
Comments


bottom of page