![](https://static.wixstatic.com/media/737ace_15dea90e61fa4e448d7514d1c87b5190~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_166,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/737ace_15dea90e61fa4e448d7514d1c87b5190~mv2.jpg)
Верховна Рада України проголосувала законопроєкт №5583 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
«Депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримала дану законодавчу ініціативу. Адже оновлення ветеранського законодавства давно на часі», - зазначила під час виступу у Верховній Раді Україні народна депутатка від «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич.
«Ми переконані, що розбалансованість системи управління і відсутність її вертикалі в системі соціального захисту ветеранів війни не сприяє якісному забезпеченню дії пільг і наданню послуг», - розповіла народна обраниця.
Разом із тим партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наполягає, що 1) мають бути відновлені усі соцпільги та послуги, які надаються ветеранам; 2) Мінветеранів має бути єдиним міністерством у процесі забезпечення прав та свобод ветеранів війни; 3) гарантовані ветеранам медичні гарантії мають виконуватися; 4) мають виконувати рішення Конституційного Суду України щодо забезпечення соціальних прав ветеранів війни.