top of page

ВИБОРИ, БЮДЖЕТ, ПОМІСНА ЦЕРКВА: ПРО ЩО У БИХОВІ ГОВОРИЛИ З НАРДЕПОМ


Під час робочого візиту до Любешівського району народний депутат Ірина Констанкевич в приміщенні місцевої школи провела зустріч з громадою села Бихів, адже проблем тут не менше як у інших.

Найперше парламентар відзвітувалася перед громадою за зроблене,  адже переконана, що кожен депутат повинен їхати до людей, що надали йому «мандат довіри». За два роки роботи в парламенті Ірині Констанкевич вдалося залучити на свій округ більше як 46 мільйонів гривень. За оцінками громадських організацій нардеп від 23 округу входить до найактивніших депутатів парламенту, а це: десятки законопроектів, сотні реалізованих соціальних проектів, тисячі звернень від людей і десятки тисяч подоланих кілометрів доріг волинського Полісся задля безпосереднього спілкування з громадами.
Ірина Констанкевич переконана, що таке спілкування з людьми дає можливість дізнаватися про реальні проблеми волинського Полісся та допомагати у їх вирішенні.

Та попри все у Бихові, як і у кожному селі, проблем вистачає, адже у кожного болить своє. Серед найважливіших питань, як турбують місцевих мешканців –  створення помісної церкви, бездоріжжя, низькі заробітні плати та пенсії і багато іншого.

«Сьогодні на рахунках НАК «Нафтогаз України» лежить 9 мільярдів гривень, які вони заробили обдираючи нас із вами, то можна було б направити їх на українську освіту та медицину, але швидше за все вони осядуть в чиїхось кишенях», - обурювалася Ірина Констанкевич.

Жителі села Бихів кажуть, що тепер добре зважуватимуть за кого голосувати, адже допоки одні їдуть до людей аби почути їх проблеми, допомогти, інші – наживають чималі статки розкрадаючи державу.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page