top of page

ВИБОРИ НА ВОЛИНІ: В КОНСТАНКЕВИЧ – МАЙЖЕ 58% ПІДТРИМКИ НА 23 ОКРУЗІ. ДОСЛІДЖЕННЯ


липня

57,9% опитаних респондентів серед тих, хто має намір голосувати і визначився з кандидатом на 23 виборчому окрузі, готові підтримати діючого нардепа Ірину Констанкевич. Такі результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», - повідомляє ІА Волинські новини. 78% опитаних однозначно будуть голосувати, ще 17% – скоріше так, ніж ні. Ще 5% – або не будуть, або вагаються.


На запитання «за кого Ви збираєтесь голосувати на парламентських виборах 21 липня» серед тих, хто має намір і визначився, 57,9% проголосували б за самовисуванку Ірину Констанкевич.


24,3% – за висуванця від «Слуги народу» Максима Приймачука.


7,1% – за кандидата від «Європейської Солідарності» Юрія Сковороду.


4,7% готові підтримати «свободівця» Олександра Пирожика.


3,7% – за висуванця від «Рідного міста» Тараса Бойка.


1,7% респондентів підтримали б кандидата від «Опозиційної платформи» Івана Оласюка.


0,4 і 0,1% респондентів підтримали б Ігоря Роганова та Дмитра Махортова.Що стосується рейтингу довіри, то він в Ірини Констанкевич становить 55%, у її найближчого конкурента – 13%.


Рейтинг ймовірної підтримки Ірини Констанкевич – найвищий серед конкурентів і становить 59%. Водночас 19% опитаних не голосували б за діючого нардепа.


Найвищі рейтинги недовіри у самовисуванця Дмитра Махортова та кандидата від «Європейської Солідарності» Юрія Сковороди – за них не готові проголосувати 54 і 53% опитаних відповідно.


Довідково: Аудиторія дослідження – повнолітнє населення округу № 23, вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом поселення; сукупність – 1200 респондентів. Тип спілкування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face), помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Термін проведення: з 29 червня по 2 липня 2019 року.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page