ВЛАДА МАЄ ДОНОСИТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ НА ТЛІ МОЖЛИВОГО ВТОРГНЕННЯ РФ


Україна на тлі загрози нового нападу РФ має зміцнювати обороноздатність. Про це говорила народна депутатка від «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич в ефірі програми «Політклуб Віталія Портнікова» на Еспресо.TV.


Ірина Мирославівна вважає: «Ситуація в Україні дуже складна. Ми свідомі цієї загрози - те, що Україна восьмий рік у війні, і те, що ескалація зараз. Безперечно, мені теж бракує комунікацій. Я б хотіла щоденних, вчасних, оперативних і до прикладу розмова президента Байдена і Зеленського вчорашня, вона була відкоментована сьогодні у другій половині дня. Коли ми спитали міністра закордонних справ, що було - ми отримали дуже лаконічну, стриману і далеку від прозорої відповідь. Суспільство в час таких загроз хоче більшої комунікації».


«Демонструвати повагу до українського суспільства - доносити більше правдивої інформації. Друге - повинні бути реальні кроки у зміцненні обороноздатності країни. Роботи на кордоні з Білоруссю не було, немає її і зараз. Третій аспект, в контексті децентралізації, в контексті того, що багато повноважень передані на громади - нам треба більше працювати з головами громад, там внизу. Допоки гроші не прийшли, оті 2,7 млрд. на тероборону - мери міст хапаються за голову, з яких ресурсів скеровувати кошти», - коментує Ірина Констанкевич.