top of page

ВОЛИНСЬКИЙ НАРДЕП ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД ГРОМАДОЮ


Вчора під час сесії Любешівської селищної ради відбувся публічний звіт народного депутата України Ірини Констанкевич перед виборцями, де всі присутні були проінформовані про зроблену роботу у другому парламентському році Іриною Мирославівною на окрузі, а говорити є про що.

За даними моніторингу громадської мережі ОПОРА під час VІІІ сесії Верховної ради найбільше законопроектів – 30 – серед п’яти депутатів мажоритарників, які представляють у парламенті Волинь, підготувала Ірина Констанкевич. Це законопроекти, які «народилися» на 23-му виборчому окрузі і стосуються питань заробітних плат вчителів, харчування дітей чорнобильців, пенсійного законодавства. Також парламентар активно зустрічається з громадами свого виборчого округу. За звітний період відбулося 147 таких зустрічей, у яких взяли участь більше 15 тисяч людей.«Ще на початку своєї каденції я поставила собі за мету побувати у всіх населених пунктах свого округу. Ці зустрічі є важливими як для мене, так і для людей, адже, тільки разом ми можемо вирішувати їх проблеми», - зауважила Ірина Констанкевич.

За результатами цих зустрічей нардепом було підготовані 615 запитів та звернень, що стосуються соціального захисту громадян, освіти, медицини, розвитку соціальної інфраструктури, субвенції місцевим бюджетам, ремонту доріг, екології  та захисту довкілля.

На соціально-економічний розвиток громад Любешівського району  з ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич  було залучено 3 млн 103 тисячі гривень державних коштів за період з 1 вересня 2017 року по 31 липня 2018 року.

Не залишається осторонь і фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і спільно з громадами  на соціально-економічний розвиток Любешівського району було залучено  більше як 600 тисяч гривень.

«Волинь – це левова частка сільських територій, які потребують додаткового фінансування, про що я постійно наголошую і у Верховній раді, і в уряді», - розповіла Ірина Констанкевич.

Опісля перейшли до обговорення звіту. Кожен, хто ставив питання Ірині Констанкевич, перед цим не забував дякувати за вже зроблене народною обраницею, бо ж домоглася вона чимало, в тому числі і для Любешівського району.

«В першу чергу подякувати за той обсяг роботи, який Ви проводите на своєму виборчому окрузі, а в нашому селі завдяки Вам облаштований прекрасний дитячий майданчик», - зауважила депутат селищної ради Наталія Струк-Маковецька.

 Селищні голова Олег Кух подякував нардепу за підтримку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.  Цього дня Ірина Констанкевич взяла участь у роботі Любешівської селищної ради.

На черзі публічні звіти Ірини Констанкевич у Ківерцівському, Камінь-Каширському і Маневицькому районах.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page