top of page

ГОЛОВИ РДА ТА ОТГ ВІДЗВІТУЮТЬ ЩОДО НЕОСВОЄНИХ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ


Народний депутат Ірина Констанкевич звернулась до голів РДА та ОТГ 23-го округу з проханням надати довідки щодо освоєння  коштів з державного фонду соцеконому.

Протягом 2017 року Камінь-Каширський, Любешівський, Маневицький та Ківерцівський райони чотирма траншами отримували субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння Ірини Констанкевич. Загальна сума надходження у 2017 році – 27 836 072 гривні.

Варто зауважити, що не всі кошти були освоєні розпорядниками.

У своєму запиті, скерованому головам Камінь-Каширської, Ківерцівської, Маневицької РДА, заступнику голови Любешівської РДА та головам Прилісненської, Колківської, Любешівської, Цуманської та Жидичинської ОТГ, нардеп просить провести робочі зустрічі розпорядників коштів, власників та керівників об’єктів, на які були направлені ці кошти та проаналізувати раціональність та ефективність їх використання. Також Ірина Констанкевич закликала встановити причини невикористання частини коштів, зазначити джерела співфінансування цих об’єктів.

«Прошу надати інформаційні довідки по кожному об’єкту та копії накладних та актів виконаних робіт. А також, довідки щодо об’єктів, на які залучалися кошти за субвенцією на соціально-економічний розвиток регіонів, про надходження та використання інших коштів на ці об’єкти з державного бюджету та місцевих бюджетів в 2017році», – зазначила Ірина Констанкевич.

В підсумку нардеп звернулась із проханням надати пропозиції щодо об’єктів, які потребують у 2018 році фінансування за рахунок коштів з державного фонду соцеконому.

Comments


bottom of page